bystrzyca.pl > Sport
biegi przełajowe
20.09.05Mistrzostwa strefy V w biegach przełajowych
Inne dyscypliny:
wycieczki
narciarstwo zjazdowe
narciarstwo
zawody
narciarstwo biegowe
sporty zimowe
wycieczki piesze
turystyka
Kolarstwo
Szkolenia
Rowery
Lekka Atletyka
Narciarstwo klasyczne
Narciarstwo alpejskie
Piłka siatkowa
Futsal
imprezy
Biegi
Podsumowania
Piłka ręczna
Biegi górskie
Piłka plażowa
Tenis ziemny
Podnoszenie ciężarów
Siatkówka
Lekkoatletyka
Tenis stołowy
Narty
Piłka halowa
Inne
Piłka nożna
Rowery górskie
biegi przełajowe
20.09.2005Mistrzostwa strefy V w biegach przełajowych
17 września na lotnisku w Bystrzycy Kłodzkiej odbyły się mistrzostwa strefy V w biegach przełajowych Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych....
KOMUNIKAT KOŃCOWY Z MISTRZOSTW STREFY V BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
ZRZESZENIA LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE

Dane techniczne :

  • trasy biegowe na lądowisku w Bystrzycy Kł.
  • temperatura powietrza +7 C, pochmurnie i mżawka.

Jury zawodów:

  • Lucjan Morajda- sędzia główny,
  • Edmund Ditrych- członek,
  • Agnieszka Binkowska.

WYNIKI OFICJALNE

Dziewczęta rok ur. 1992-93 dystans 600 m.

  1. Uroda Kamila 1992 Jaszkowa Dolna
  2. Wereta Justyna 1992 Dzikowiec
  3. Sieradzka Justyna 1993 Jaszkowa Dolna
  4. Kobak Agnieszka 1992 Bystrzyca Kł. ULKS Cz. Góra
  5. Darasiewicz Anna 1992 Nowa Ruda
  6. Kowalówka Katarzyna 1992 Radków
  7. Kramnik Angelika 1993 Kłodzko
  8. Jankowska Beata 1992 Nowa Ruda
  9. Dąbrowska Anna 1993 Kłodzko
  10. Śliwińska Alina 1993 Kłodzko
Chłopcy rok ur. 1992-93 dystans 800m.
  1. Hubert Śliwiński 1992 Kłodzko
  2. Dawiec Maciej 1993 Kłodzko
  3. Brzeski Daniel 1992 Nowa Ruda
  4. Zaykowski Stanisław 1992 Nowa Ruda
  5. Dankiewicz Robert 1992 Kłodzko
  6. Pietraszek Paweł 1993 Kłodzko
  7. Ogrodowicz Grzegorz 1993 Kłodzko
Dziewczęta rok ur. 1991 dystans 800m
  1. Wołyniak Anna 1991 Bystrzyca Kłodzka –ULKS Cz. Góra
  2. Toczek Anna 1991 Nowa Ruda
  3. Piątek Anna 1991 Nowa Ruda
  4. Dąbrowska Magdalena 1991 Nowa Ruda
Chłopcy rok ur. 1991 dystans 1200m
  1. Adamczyk Zbigniew 1991 Bystrzyca Kłodzka –ULKS Cz. Góra
  2. Pojasek Krystian 1991 Bystrzyca Kłodzka - ,, ,,
  3. Warchoł Paweł 1991 Bystrzyca Kłodzka ,, ,,
  4. Kupis Konrad 1991 Nowa Ruda
Dziewczęta rok ur. 1990 dystans 1000m
  1. Potwora Agata 1990 Nowa Ruda
  2. Stryjecka Jagoda 1990 Nowa Ruda
  3. Adamek Karolina 1990 Nowa Ruda
  4. Sołtys Ewelina 1990 Nowa Ruda
  5. Soja Ewa 1990 Nowa Ruda
Chłopcy rok ur. 1990 dystans 1500m
  1. Klawa Marcin 1990 Nowa Ruda
  2. Piętosz Mateusz 1990 Nowa Ruda
  3. Ryba Kamil 1990 Nowa Ruda
  4. Aniszewski Tomasz 1990 Nowa Ruda
Chłopcy rok. ur. 1988 –89 dystans 1.200m
  1. Jarosz Dawid 1988 Bystrzyca Kł. ULKS Cz. Góra
  2. Sęk Łukasz 1989 Nowa Ruda
Chłopcy rok ur. 1986-87 dystans 2000m
  • 1. Reyes Krzysztof 1987 Bystrzyca Kłodzka ULKS Cz. Góra
  • D Kraszewski Daniel 1987 Nowa Ruda - dyskwalifikacja
  • D. Opoczko Rober 1987 Nowa Ruda - dyskwalifikacja
Chłopcy rok ur. 1985 i starsi dystans 4000m
  1. Bogdał Roman 1979 Bystrzyca kłodzka ULKS Cz. Góra
  2. Strzelczyk Henryk Nowa Ruda
© 2003-2004 ProjektB Adam Biniek