bystrzyca.pl > Sport
Szkolenia
08.05.06Kurs instruktorów sportu
Inne dyscypliny:
wycieczki
narciarstwo zjazdowe
narciarstwo
zawody
narciarstwo biegowe
sporty zimowe
wycieczki piesze
turystyka
Kolarstwo
Rowery
Lekka Atletyka
Narciarstwo klasyczne
Narciarstwo alpejskie
Piłka siatkowa
Futsal
biegi przełajowe
imprezy
Biegi
Podsumowania
Piłka ręczna
Biegi górskie
Piłka plażowa
Tenis ziemny
Podnoszenie ciężarów
Siatkówka
Lekkoatletyka
Tenis stołowy
Narty
Piłka halowa
Inne
Piłka nożna
Rowery górskie
Szkolenia
08.05.2006Kurs instruktorów sportu
Bystrzyckie Centrum Kultury Fizycznej w Bystrzycy Kłodzkiej ogłasza nabór na kurs INSTRUKTORÓW SPORTU (część teoretyczna dla wszystkich dyscyplin sportu), który będzie przeprowadzony w Bystrzycy Kłodzkiej (rozpoczęcie w II. poł maja).
W piątek 12.05.2006 r. o godz. 11:00 w siedzibie Bystrzyckiego Centrum Kultury Fizycznej w Bystrzycy Kłodzkiej przy ul. Mickiewicza 14 odbędzie się zebranie ogranizacyjne w sprawie kursu. ...
Bystrzyckie Centrum Kultury Fizycznej w Bystrzycy Kłodzkiej ogłasza nabór na kurs INSTRUKTORÓW SPORTU (część teoretyczna dla wszystkich dyscyplin sportu), który będzie przeprowadzony w Bystrzycy Kłodzkiej (rozpoczęcie w II. poł maja). Kurs będzie składał się z 3 maksymalnie 4 sesji zjazdowych. Prawo udziału w kursie mają osoby posiadające ukończoną szkołę średnią i zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do prowadzenia zajęć w danej dyscyplinie sportu.

Koszt kursu od jednej osoby będzie wynosił 250 zł (dwieście pięćdziesiąt złotych). Wpłaty będą przyjmowane w kasie BCKF do dnia 10 maja 2006 r. Prosimy poinformować zainteresowane osoby.

Z poważaniem

Lucjan Morajda
Dyrektor
Bystrzyckiego Centrum
Kultury Fizycznej
w Bystrzycy Kłodzkiej

© 2003-2004 ProjektB Adam Biniek