bystrzyca.pl > Sport
Rowery górskie
03.10.05IV Zawody na rowerach górskich MTB o "Puchar Leśniczego Spalonej Górnej"
03.10.05IV Zawody na rowerach górskich MTB o "Puchar Leśniczego Spalonej Górnej"
15.06.05Grand Prix Dolnego Śląska w MTB
25.05.04Grand Prix Dolnego Śląska na rowerach górskich MTB Dolnośląski Puchar MTB 10 Miast
18.05.04Wyścig Kolarski o Puchar „Jagodnej” w kategorii mężczyzn i kobiet - zaproszenie
22.10.03Wyniki Mistrzostw Szkół MTB
14.10.03Mistrzostwa Szkół MTB
Archiwum
Inne dyscypliny:
wycieczki
narciarstwo zjazdowe
narciarstwo
zawody
narciarstwo biegowe
sporty zimowe
wycieczki piesze
turystyka
Kolarstwo
Szkolenia
Rowery
Lekka Atletyka
Narciarstwo klasyczne
Narciarstwo alpejskie
Piłka siatkowa
Futsal
biegi przełajowe
imprezy
Biegi
Podsumowania
Piłka ręczna
Biegi górskie
Piłka plażowa
Tenis ziemny
Podnoszenie ciężarów
Siatkówka
Lekkoatletyka
Tenis stołowy
Narty
Piłka halowa
Inne
Piłka nożna
Rowery górskie
03.10.2005IV Zawody na rowerach górskich MTB o "Puchar Leśniczego Spalonej Górnej"
Podajemy wyniki IV Zawodów na rowerach górskich MTB o "Puchar Leśniczego Spalonej Górnej". Ta forma rywalizacji cieszy się coraz większą popularnością, o czym świadczy zwiększająca się ilość uczestników i "rodzinna" atmosfera zawodów....
IV Zawody na rowerach górskich MTB
o "Puchar Leśniczego Spalonej Górnej"


Spalona, 02.10.2005 r.
W Y N I K I   O F I C J A L N E
Organizatorzy / Sponsorzy:
- Leśniczy ze Spalonej Górnej Pan Adam Krakiewicz
- Nadleśnictwo Bystrzyca Kłodzka,
- FISCOM Bystrzyca Kł.,
- Schronisko "Jagodna" Spalona,
- Masarnia Jerzy Klajn Bystrzyca Kłodzka,
- Gospodarstwo Agroturystyczne "Osmelakowa Dolina" Spalona,
- Salon Rowerowy - Edyta Artur Lemcio
- Sport - Serwis - WĄS
- MK Kubiak
- Bystrzyckie Centrum Kultury Fizycznej
Jury zawodów:
Lucjan Morajda - sędzia główny
Agnieszka Binkowska
Radosław Naumowicz
Roman Bogdał

M-1 16-18 lat - dystans 20 km
Miejsce Nr start Nazwisko i imię rok ur. miejscowość czas
1 18 Klimkiewicz Paweł 1987 Kłodzko 45:15,74
2 62 Siwek Maciej 1989 Nowa Bystrzyca 51:54,73
3 66 Zadrożny Jakub 1988 Wrocław 55:22,21
M-2 I 19-30 lat -dystans 20 km
Miejsce Nr start Nazwisko i imię rok ur. miejscowość czas
1 93 Zieliński Mateusz 1985 Stara Łomnica 00:43:01,66
2 56 Kowal Mariusz 1978 Polanica Zdrój 00:43:07,98
3 94 Jura Bartłomiej 1982 Gorzanów 00:43:10,44
4 88 Kubacki Łukasz 1984 Bielawa 00:45:08,02
5 65 Mojsa Grzegorz 1977 Kłodzko 00:45:25,79
6 72 Kuczyński Marcin 1978 Polanica Zdrój 00:45:43,37
7 81 Bednarkiewicz Krzysztof 1981 Poręba 00:47:57,22
8 61 Bogdał Paweł 1976 Międzygórze 00:48:53,81
9 8 Tomaszewicz Sylwester 1978 Stronie Śląskie 00:59:42,29
10 48 Grudzień Arkadiusz 1981 Wałbrzych 01:00:13,37
11 77 Traczewski Bolesław 1975 Wrocław 01:02:28,59
12 4 Smułka Maciej 1981 Bystrzyca Kłodzka 01:07:20,38
13 7 Gola Ireneusz 1977 Bystrzyca Kłodzka 01:13:00,86
M-3 II 31-40 lat - dystans 20 km
Miejsce Nr start Nazwisko i imię rok ur. miejscowość czas
1 21 Parada Bronisław 1974 Polanica Zdrój 00:47:23,19
2 85 Rychlicki Bogdan 1967 Bystrzyca Kłodzka 00:50:09,91
3 95 Gajewski Tomasz 1970 Bystrzyca Kłodzka 00:50:15,05
4 16 Uliasz Jurek 1969 Bystrzyca Kłodzka 00:51:16,80
5 31 Smułka Ryszard 1973 Bystrzyca Kłodzka 00:53:41,67
6 76 Traczewski Piotr 1969 Lasówka 01:04:49,25
7 30 Gliński Marek 1973 Domaszków 01:13:20,25
8 24 Gliński Andrzej 1971 Bystrzyca Kłodzka 01:13:28,90
M-4 III 41-50 lat - dystans 20 km
Miejsce Nr start Nazwisko i imię rok ur. miejscowość czas
1 49 Łozowicki Jan 1958 Nowa Ruda 43:00,87
2 91 Mulkowski Ryszard 1960 Nowa Ruda 46:42,70
3 86 Tomala Stefan 1960 Bystrzyca Kłodzka 51:10,96
4 10 Krakiewicz Adam 1959 Spalona 52:10,26
5 82 Kubiak Mirosław 1963 Stara Łomnica 52:19,16
6 63 Zadwórny Jarosław 1963 Wrocław 57:50,65
7 90 Rybeńka Marek 1961 Długopole Zdrój 59:19,52
  5 Zieliński Antoni 1964 Stara Łomnica DNS
  19 Wąsowicz Ryszard 1960 Kłodzko nie ukon.
M-5 IV 51-60 lat - dystans 20 km
Miejsce Nr start Nazwisko i imię rok ur. miejscowość czas
1 34 Puchalski Mieczysław 1948 Bystrzyca Kłodzka 00:56:00,05
2 50 Puchalski Marek 1953 Bystrzyca Kłodzka 01:05:10,35
3 39 Tekieli Krzysztof 1952 Bystrzyca Kłodzka 01:07:05,72
4 69 Koba Janusz 1945 Bystrzyca Kłodzka 01:08:42,99
5 3 Duło Waldemar 1954 Bystrzyca Kłodzka 01:25:29,05
M-6 V - 61 lat i więcej - dystans 20 km
Miejsce Nr start Nazwisko i imię rok ur. miejscowość czas
1 58 Traczewski Andrzej 1943 Wrocław 57:26,47
2 46 Karpiński Jerzy 1939 Bystrzyca Kłodzka 58:29,80
VI kobiety OPEN - dystans 10 km
Miejsce Nr start Nazwisko i imię rok ur. miejscowość czas
1 87 Brzeińska Anna 1990 Wojciechowice 23:48,67
2 83 Kozłowska Ewelina 1983 Szczawina 27:19,99
3 68 Nerla Agnieszka 1981 Głuszyca 34:48,25
4 99 Szufranowicz Mariola 1956 Bystrzyca Kłodzka 36:12,54
5 100 Olejniczak Anna 1960 Długopole Górne 36:12,99
6 73 Traczewska Ewa 1972 Lasówka 39:20,47
7 89 Kubiak Elżbieta 1963 Stara Łomnica 45:17,30
8 97 Przebięda Joanna 1995 Lasówka 45:40,47
9 40 Kubik Małgorzata 1979 Bystrzyca Kłodzka 47:34,58
10 98 Przebięda Aleksandra 1993 Lasówka 47:56,60
11 84 Kubiak Aleksandra 1997 Stara Łomnica 52:15,19
VII szkoły gimnazjalne - dystans 10km
Miejsce Nr start Nazwisko i imię rok ur. miejscowość czas
1 148 Suplicki Piotr 1991 Nowa Bystrzyca 29:27,96
2 51 Radecki Paweł 1992 Spalona 32:56,13
3 38 Zieliński Maciej 1990 Stara Łomnica 33:28,16
4 54 Wierzbicki Maciej 1990 Wojciechowice 33:47,70
5 55 Kuś Wojciech 1992 Nowa Bystrzyca 47:48,73
VIII szkoły podstawowe - dystans 10 km
Miejsce Nr start Nazwisko i imię rok ur. miejscowość czas
1 75 Traczewski Bogusz 1995 Lasówka 39:14,82
2 57 Trela Aleksander 1996 Nowa Bystrzyca 39:18,03
3 33 Karpiński Maciej 1996 Bystrzyca Kłodzka 45:23,78
4 92 Osmelak Wojciech 1996 Spalona 47:34,58
OPEN mężczyzn - dystans 10 km
Miejsce Nr start Nazwisko i imię rok ur. miejscowość czas
1 49 Łozowicki Jan 1958 Nowa Ruda 00:43:00,87
2 93 Zieliński Mateusz 1985 Stara Łomnica 00:43:01,66
3 56 Kowal Mariusz 1978 Polanica Zdrój 00:43:07,98
4 94 Jura Bartłomiej 1982 Gorzanów 00:43:10,44
5 88 Kubacki Łukasz 1984 Bielawa 00:45:08,02
6 18 Klimkiewicz Paweł 1987 Kłodzko 00:45:15,74
7 65 Mojsa Grzegorz 1977 Kłodzko 00:45:25,79
8 72 Kuczyński Marcin 1978 Polanica Zdrój 00:45:43,37
9 91 Mulkowski Ryszard 1960 Nowa Ruda 00:46:42,70
10 21 Parada Bronisław 1974 Polanica Zdrój 00:47:23,19
11 81 Bednarkiewicz Krzysztof 1981 Poręba 00:47:57,22
12 61 Bogdał Paweł 1976 Międzygórze 00:48:53,81
13 85 Rychlicki Bogdan 1967 Bystrzyca Kłodzka 00:50:09,91
14 95 Gajewski Tomasz 1970 Bystrzyca Kłodzka 00:50:15,05
15 86 Tomala Stefan 1960 Bystrzyca Kłodzka 00:51:10,96
16 16 Uliasz Jurek 1969 Bystrzyca Kłodzka 00:51:16,80
17 62 Siwek Maciej 1989 Nowa Bystrzyca 00:51:54,73
18 10 Krakiewicz Adam 1959 Spalona 00:52:10,26
19 82 Kubiak Mirosław 1963 Stara Łomnica 00:52:19,16
20 31 Smułka Ryszard 1973 Bystrzyca Kłodzka 00:53:41,67
21 66 Zadrożny Jakub 1988 Wrocław 00:55:22,21
22 34 Puchalski Mieczysław 1948 Bystrzyca Kłodzka 00:56:00,05
23 58 Traczewski Andrzej 1943 Wrocław 00:57:26,47
24 63 Zadwórny Jarosław 1963 Wrocław 00:57:50,65
25 46 Karpiński Jerzy 1939 Bystrzyca Kłodzka 00:58:29,80
26 90 Rybeńka Marek 1961 Długopole Zdrój 00:59:19,52
27 8 Tomaszewicz Sylwester 1978 Stronie Śląskie 00:59:42,29
28 48 Grudzień Arkadiusz 1981 Wałbrzych 01:00:13,37
29 77 Traczewski Bolesław 1975 Wrocław 01:02:28,59
30 76 Traczewski Piotr 1969 Lasówka 01:04:49,25
31 50 Puchalski Marek 1953 Bystrzyca Kłodzka 01:05:10,35
32 39 Tekieli Krzysztof 1952 Bystrzyca Kłodzka 01:07:05,72
33 4 Smułka Maciej 1981 Bystrzyca Kłodzka 01:07:20,38
34 69 Koba Janusz 1945 Bystrzyca Kłodzka 01:08:42,99
35 7 Gola Ireneusz 1977 Bystrzyca Kłodzka 01:13:00,86
36 30 Gliński Marek 1973 Domaszków 01:13:20,25
37 24 Gliński Andrzej 1971 Bystrzyca Kłodzka 01:13:28,90
38 3 Duło Waldemar 1954 Bystrzyca Kłodzka 01:25:29,05
  5 Zieliński Antoni 1964 Stara Łomnica DNS
  19 Wąsowicz Ryszard 1960 Kłodzko nie ukon.
Do zawodów zgłosiło się 60 osób
Wystartowało: 59 osób
Ukończyło: 58 osób.
Zawodnik z nr 5 Zieliński Antoni ze Starej Łomnicy został zdyskwalifikowany za skrócenie
trasy wyścigu.
Lucjan Morajda

Sędzia Główny
© 2003-2004 ProjektB Adam Biniek