bystrzyca.pl > Sport
Piłka siatkowa
25.10.05Bystrzycka Liga Piłki Siatkowej
Inne dyscypliny:
wycieczki
narciarstwo zjazdowe
narciarstwo
zawody
narciarstwo biegowe
sporty zimowe
wycieczki piesze
turystyka
Kolarstwo
Szkolenia
Rowery
Lekka Atletyka
Narciarstwo klasyczne
Narciarstwo alpejskie
Futsal
biegi przełajowe
imprezy
Biegi
Podsumowania
Piłka ręczna
Biegi górskie
Piłka plażowa
Tenis ziemny
Podnoszenie ciężarów
Siatkówka
Lekkoatletyka
Tenis stołowy
Narty
Piłka halowa
Inne
Piłka nożna
Rowery górskie
Piłka siatkowa
25.10.2005Bystrzycka Liga Piłki Siatkowej
W sobotę 22.10.2005 r. w Hali Sportowo - Widowiskowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Bystrzycy Kłodzkiej odbyła się III Runda Bystrzyckiej Ligi Piłki Siatkowej mężczyzn i II Runda kobiet. ...
W rywalizacji kobiet pierwsze miejsce zdobyła drużyna Liceum Ogólnokształcącego przed drużynami "Rakiet" i "Potworków". Wszystkie drużyny z Bystrzycy Kłodzkiej. Po dwóch rundach ligi prowadzi drużyna z LO Bystrzyca Kłodzka przed drużynami ULKS "Czarna Góra" i "Rakietami" Bystrzyca Kłodzka. Drużyna liderek ligi występowała w następującym składzie: Małgorzata Czerwinska, Anna Kaspierkiewicz, Katarzyna Gabrych, Anita Mikołajczyk, Katarzyna Nowak, Natalia Bera.

W rywalizacji mężczyzn pierwsze miejsce zdobyła I drużyna z Bystrzycy Kłodzkiej. Na drugim miejscu uplasowała się I drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, a na III - II drużyna z tej samej szkoły. Po trzech rundach rozgrywek siatkarskich na pierwszym miejscu plasuje się I drużyna z Bystrzycy Kłodzkiej, na II miejscu - I drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Bystrzycy Kłodzkiej, a na III miejscu drużyna z Gorzanowa. Drużyna liderów występowała w następującym składzie: Waldemar Hołubko, Waldemar Szokalski, Artur Konopacki, Zenon Nowak, Krzysztof Jachtoma, Michał Niecałek, Wojciech Kosiecki.

Głównym organizatorem zawodów było Bystrzyckie Centrum Kultury Fizycznej. Turniej sędziowali: Wilhelm Beda, Michał Krompaszczyk i Paweł Orda.

Ostatnia runda połączona z wręczeniem pucharów dla najlepszych drużyn odbędzie się 19 listopada 2005 r. w Hali Widowiskowo - Sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Bystrzycy Kłodzkiej.

© 2003-2004 ProjektB Adam Biniek