Inne
Piłka nożna
Rowery górskie
05.04.2011II liga piłki ręcznej mężczyzn
W kolejnym meczu II ligi piłki ręcznej mężczyzn Krokus Bystrzyca Kłodzka zmierzył się na wyjeździe się z Orlikiem Brzeg....
ORLIK Brzeg – KROKUS Bystrzyca Kłodzka 30 - 27 (13-15)

Od początku spotkanie miało niezwykle wyrównany charakter. Jednak w miarę upływu czasu bystrzyczanie zdobywali coraz częściej przewagę, prowadząc do przerwy 15-13, a w 36 minucie nawet 18-14. Dryżyna ORLIKA wykorzystała jednak walor szerszego składu i ambitnie doprowadziła do remisu, który utrzymywał się do 58 minuty spotkania. Wtedy doszło do sytuacji, która przesądziła o losach spotkania. Podczas kontrataku gospodarzy zawodnik ORLIKA wpadł na stojącego nieruchomo w obronie Krzysztofa Handla, a upadając głośnym okrzykiem zasugerował faul. Bardzo dobrze sędziujący dotychczas sędziowie z Gliwic i Łazisk ulegli sugestii zawodnika gospodarzy karząc czerwoną kartką zawodnika KROKUSA. Podenerwowani bystrzyczanie popełnili w osłabieniu proste błędy i pozwolili gospodarzom na wygraną, na którą z przebiegu meczu nie zasłużyli. Po raz kolejny bardzo dobry mecz w drużynie KROKUSA rozegrał Mariusz Mudrak.